Kurz Objav Krista v našej farnosti

Ženské stretko farnosti Lovčica-Trubín srdečne pozýva na sériu stretnutí s názvom Objav Krista.

V stretnutiach sa budeme venovať témam ako:

• Prečo je Ježiš dôležitý?
  • Prečo je pre nás dôležité zmŕtvychvstanie?
  • Čo nám chce Ježiš povedať?
  • Kto je Duch Svätý?
  • Prečo potrebujeme Cirkev?

Stretnutia budú prebiehať na fare v čase 16:30 -18:30 hod. a v programe je spoločná modlitba, prednáška, svedectvá, diskusie v skupinkách.

Dátumy stretnutí: 6.február, 20.február, 6.marec. 20.marec, 10.apríl, 2.máj, 22.máj, 6. jún

Súčasťou kurzu je aj duchovná obnova pre účastníkov, ktorá sa uskutoční sobotu 5. mája 2018.

Kurz je otvorený pre ženy všetkých vekových kategórií. Je určený pre ľudí, ktorí chcú prehĺbiť svoj vzťah k Pánovi Ježišovi a rásť v učení Katolíckej Cirkvi.

Záujemkyne sa môžu prihlásiť  a dozvedieť viac informácií na tel.: 0904 947 760, prostredníctvom e-mailu: julia.kniezova@gmail.com  alebo osobne u p. Júlii Kniezovej a u p. Ľudmily Kniezovej

Kurz zastrešuje rehoľa Redemptoristov a je realizovaný v spolupráci so spoločenstvom laikov pri redemptoristoch –  Shekinah, v Banskej Bystrici.